Roll-Cit kosmetyczny stanowi alternatywę do mezoterapii, który stosuje się w warunkach domowych! Roll-Cit to wałek kosmetyczny przeznaczony do mikronakłuwania skóry, ułatwiając tym samym głębszą penetrację składników aktywnych z preparatów Environ w celu znacznego odmłodzenia skóry. Roll-Cit składa się z wałeczka z mikroigiełkami, naukowcy z Japonii odkryli, iż mikronakłuwanie warstwy rogowej zwiększa penetrację 10 000 razy! Mikronakłuwanie tworzy mikrokanaliki w warstwie rogowej, dzięki którym przedostają się składniki aktywne w głębsze warstwy skóry!

Stosowanie Roll-Cit:
– stymuluje produkcję kolagen
– niweluje blizny
– zmniejsza intensywność przebarwień
– spłyca zmarszczki
– zwęża rozszerzone pory
– przywraca gęstość skórze
– ujędrnia i liftinguje zwiotczałą skórę
– zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych

Wałek kosmetyczny Roll-Cit jest bezbolesnym, bezpiecznym zabiegiem, nie powoduje mikrouszkodzeń, może być stosowany bez posiadania wiedzy anatomicznej. Roll-Cit może być stosowany po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Dla kogo

Skóra dojrzała, zwiotczała, przebarwienia, blizny.

Sposób użycia

Stosować 2- 7 razy w tygodniu – zależy od kondycji skóry. Na początku stosowania może wystąpić wrażliwość, należy wtedy robić odstępy kilkudniowe. Roll-Cit może być stosowany na każdy obszar ciała, w zależności od tego zależy czas wykonywania mikronakłuwania – od 5 do 20 minut. Stosować na oczyszczoną skórę twarzy, po mikronakłuwaniu, dla optymalnych efektów zaleca się zastosowanie produktów Environ o wysokich stężeniach witamin: Serum Ionzyme – C-Quence, Krem do terapii witaminowej AVST, Krem C-Boost. Po zastosowaniu Roll-Cit, spłukać wodą, a raz w tygodniu przemyć płynem dezynfekującym.