FALE RADIOWE Z MASAŻEM PRÓŻNIOWYM TRIPOLAR LIPOSUKCJA ORAZ BIOLIFT

Liposukcja ultradźwiękowa (bez skalpela).

Urządzenie poprzez zastosowanie fali ultradźwiękowej rozbija złogi tłuszczu oraz cellulit.

Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. talii, bioder, ramion czy też okolic kolan.

RF Fale Radiowe Biplarne i Tripolarne do twarzy i ciała

Działanie urządzenia polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie. Fala elektryczna przyspiesza ruch cząsteczek koloidu, powoduje drgania lub tarcie wytwarzając energię cieplną. Jednocześnie, w wyniku efektu polaryzacji cząsteczek zachodzi ogrzanie tkanki kolagenowej w warstwie naskórka.
Ogrzanie tkanki kolagenowej do 45 – 60 stopni powoduje kurczenie się, stymulując tkankę do wytwarzania większej ilości kolagenu, zapełniającego wolne miejsca powstałe na skutek skurczenia lub utraty białek kolagenowych. Prowadzi to do odnowienia powierzchni skóry, doprowadzając skórę do gładkości, usuwając zmarszczki, przywracając skórze elastyczność oraz połysk.

Funkcje urządzenia:

– Lifting skóry twarzy, w okolicach oczu, szyi.
– Poprawa kształtu nosa i usuwanie zmarszczek.
– Lifting skóry piersi i poprawa ich kształtu.
– Poprawa wyglądu skóry talii, nóg.
– Podnoszenie i poprawa kształtu pośladków.
– Wygładzanie skóry dłoni.

Fale Radiowe z Drenażem Limfatycznym- jest tonajnowsza technologia z użyciem Fali Radiowych połączonych Masażem Próżniowym

Urządzenie oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem.
Tkanka łączna zostaje naciągnięta, umożliwiając skórze z pofałdowanego cellulitem wyglądu, powrót do zdrowej, gładkiej postaci. Zabieg powoduje również przyspieszenie drenażu, zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra.

Wskazania do zabiegu:

-cellulit
-redukcja zmarszczek
-rozstępy w 1 stadium
-otyłość (modelowanie sylwetki i owalu twarzy)

Przeciwwskazania do zabiegu:
-nowotwory
-zakrzepowe zapalenie żył
-miejscowe zapalenie skóry
-bardzo wrażliwa skóra
-skłonność do żylaków
-skłonność do pękających naczynek

Biolift

Alternatywa dla chirurgii plastycznej. Nowoczesna metoda bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu wykonywana za pomocą sond emitujących mikroprądy. Mikroprądy stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach, pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny.

Działanie:

– lifting skóry
– spłycanie zmarszczek
– wyraźne zarysowanie linii żuchwy- poprawa owalu twarzy
– poprawa napięcia policzków
– zmniejszenie obrzęków
– usprawnienie wydalania toksyn
– zwiększenie kurczliwości włókien mięśniowych.