LIPO ROYAL – KAWITACJA

lipo-royal-ii

to innowacyjna technologia umożliwiająca bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych (liposukcja bez skalpela). Umożliwia to utratę nawet do 6 cm zbędnej tkanki tłuszczowej już po wykonaniu pierwszego zabiegu.

LIPO ROYAL pozwala na skuteczne i trwałe usuwanie komórek tłuszczowych, bez nawrotów, często spotykanych po wykonaniu tego typu zabiegów.

Niezwykle ważny jest również brak występowania efektów ubocznych: opuchlizny, pękania naczynek, podrażnień lub zaczerwienienia skóry.
Zabiegi są bezbolesne (nie wymagają znieczulenia lub narkozy), dlatego stosowanie tego innowacyjnego urządzenia jest całkowicie bezpieczne i komfortowe dla klienta.

Sposób działania urządzenia

Urządzenie wyzwala wysoką częstotliwość ultradźwięków 40.000 Hz poprzez niezwykle wydajne głowice ultradźwiękowe, które szybko wprawiają komórki tłuszczowe w wibracje, powodując powstanie kieszeni próżniowych wewnątrz i na zewnątrz komórek.

Występujące drgania silnie oddziaływają na komórki tłuszczowe, powodując powstanie wewnętrznych szczelin w błonie komórkowej, co umożliwia rozerwanie błon komórek tłuszczowych. Następnie pod wpływem fali sprężystej 0,5 MHz zawartość komórki tłuszczowej zostaje doprowadzona do postaci ciekłej i rozłożona z jednoczesnym rozerwaniem błony komórkowej. Wytworzone ruchy uwalniające osiągnięte przez ukierunkowane światło podczerwone oraz impulsy drenujące rozpoczynają odprowadzanie powstałych substancji do organizmu i uwalnianie ich podczas procesów metabolicznych, poprzez krążenie wątrobowe.

LIPO ROYAL może być stosowany do wykonywania zabiegów zmniejszania obwodu wybranych partii ciała, likwidacji otyłości, rozbijania cellulitu.
Urządzenie wyposażone jest w trzy głowice odpowiedzialne za rozerwanie i rozdrobnienie komórek tłuszczowych oraz zestaw czterech głowic z podczerwienią do odprowadzania rozłożonych komórek tłuszczowych z organizmu. LIPO ROYAL I działa w oparciu o zastosowanie liposukcji ultradźwiękowej w połączeniu z działaniem fal radiowych (R) oraz drenaż.

Przebieg procesu modelowania sylwetki:

 1. Liposukcja ultrasonograficzna
  Za pomocą mocnych fal ultradźwiękowych, skierowanych bezpośrednio do warstwy tłuszczu, szybko wibrujących w głęboko usadowionym cellulicie, wywołują liczne szczeliny próżniowe, mocno uderzają w komórki tłuszczowe, pozwalając na utworzenie szczelin wewnętrznych i rozpuszczają je produkując wolne kwasy tłuszczowe. Błony ścian komórek tłuszczowych zostają rozerwane.
 2. Ultradzwięki niskie
  Poprzez wysoce efektywną energię fali sprężystej, następuje ponowne wywołanie rozbicia tłuszczu i wzbudzenie przemiany materii. Poprzez krążenie wątrobowe i układ limfatyczny następuje wydalanie rozpuszczonego kwasu tłuszczowego.
 3. Zorientowana liposukcja
  Po rozbiciu komórek tłuszczowych ukierunkowane światło podczerwone i impulsy drenujące odprowadzają rozłożone produkty w procesach metabolicznych z organizmu.

Zalety zabiegu

 1. Nie stwierdzono ani jednego przypadku obojętnego na działanie urządzenia LIPO ROYAL I (zawsze jest efekt w postaci ubytku tkanki tłuszczowej, mierzonej w centymetrach).
 2. Nie ma ograniczeń do zabiegu przy dużej nadwadze. W pozostałych przypadkach zabieg wykonujemy raz w tygodniu.
 3. Zabieg nieinwazyjny, bez bólu i rekonwalescencji, bez krwawień i narkozy.
 4. Trwała likwidacja miejscowych otłuszczeń.

Efekt jest uzależniony od:

 • stanu wyjściowego
 • gęstości tkanki tłuszczowej
 • zastosowanej diety w trakcie trwania zabiegów
 • ilości zabiegów (zalecana seria zabiegów 6 -12 zabiegów powtarzanych raz w tygodniu)
 • połączenia z innymi metodami odchudzającymi i ćwiczeniami

liporoyal-a

liporoyal-b

liporoyal-c

LIPO ROYAL nie zagęszcza skóry.
Po serii zabiegów LIPO ROYAL I zalecany jest zabieg odbudowy kolagenu (zagęszczania skóry) przy pomocy urządzenia FOCUS RF+, dzięki czemu poprawi się napięcie i wiotkość skóry, głównie w przypadkach dużej utraty centymetrów w obwodzie(18-25 cm). Dodatkowo zabiegi wykonywane urządzeniem FOCUS RF+ dodają 2-3 cm do efektu LIPO ROYALA.

Przeciwskazania

 • ciąża, karmienie piersią
 • nie wygojone blizny po operacjach (3 miesiące po)
 • wrzód żołądka, dwunastnicy
 • cukrzyca
 • rozrusznik serca
 • implanty metalowe
 • nowotwory
 • miesiączka (w przypadku zabiegu na brzuch)

Wskazania po zabiegu

 • dieta lekkostrawna, unikać pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych
 • wskazane picie dużej ilości wody, około 2l/dobę, celem lepszego przetrenowania organizmu
 • wskazana dodatkowa aktywność fizyczna