ŚWIATOWA NOWOŚĆ!

Infuzja tlenowa to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Jak działa SEYO ?
Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum. Jedną z tajemnic skuteczności metody jest zastosowanie kwasu hialuronowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi.
Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.
Widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.
Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy, zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie, rozjaśnić przebarwienia ,poprawić koloryt skóry, zlikwidować i załagodzić zapalne stany trądzikowe, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, towarzyszy mu uczucie lekkiego smyrania po twarzy.

Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1- 1,5 godziny.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
Pierwsze efekty – napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 2 tygodnnie. Dla osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii zabiegów.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?
Program kuracji obejmuje serię 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku.
W walce z trądzikiem wykonuje się dwa zabiegi w tygodniu.
W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.
Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami – wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd.

Jak postępować po zabiegu?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.