focus_rt_tFocus RF+ to najbardziej bezpieczny i nieinwazyjny lifting twarzy i modeling ciała. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Pozwala klientkom na głęboki relaks, a każdy zabieg to widoczna poprawa napięcia skóry! Zabiegi na Twarz wpływają na:

– podniesienie owalu twarzy i podbródka, przywracanie kształtu twarzy
– ujędrnienie skóry, napinanie skóry, wzmacnianie elastyczności skóry, odmładzanie skóry
– usuwanie i spłycanie głębokich zmarszczek
– zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
– odbudowa kolagenu
– profilaktyka zapobiegająca starzeniu
– zmniejszanie porów
– rozjaśnianie ciemnej skóry, likwidowanie przebarwień

Zabiegi na Ciało wpływają na:

– redukcja cellulitu
– zmniejszanie tkanki tłuszczowej
– ujędrnienie ciała
– podniesienie pośladków
– wyszczuplanie i kształtowanie sylwetki
– likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu, wewnętrznej stronie ud i ramion
– odmłodzenie rąk i stóp
– usuwanie toksyn

Focus RF+ odmładza i ujędrnia skórę poprzez odbudowę włókien kolagenowych. Liftinguje, likwiduje luźną skórę, redukuje oznaki starzenia. Doskonale sprawdza się przy odchudzaniu i modelowaniu figury poprzez niszczenie komórek tłuszczowych. Urządzenie emituje fale radiowe o ściśle określonej długości. Dzięki temu możemy działać bardzo dokładnie na daną strukturę skóry bądź tkanki podskórne. Zabiegi FOCUS RF są przyjemne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

Sposób działania:

W pierwszej fazie zabiegu włókna kolagenowe zostają podgrzane do temperatury 45-60̊ C. Powoduje to kontrolowane skrócenie włókien kolagenowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien. Urządzenie za pomocą chłodzącej głowicy wpływa na bezbolesność zabiegu. Aparat wyposażony jest w głowice różnej wielkości odpowiednie do wykonywania zabiegów na różne części ciała. Temperatura zabiegu gwarantuje jego efektywność, zaś odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

Efekty:

Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu. Efekty zabiegu u osób przed 40 rokiem życia utrzymują się około 3-5 lat. Osoby w powyżej 40 r.ż. powinny wykonywać serię zabiegów oraz zabiegi przypominające co kilka miesięcy.

  Focuss RF zabieg ujedrniający brzuch

Dowiedz się więcej: https://www.focusrf.com